Севастополю не дали бути територією без НАТО

Вівторок, 1 квітня 2008, 21:00

Господарський суд Севастополя визнав незаконним рішення Севастопольської міськради про проголошення міста "територією без НАТО" і зобов`язав міськраду скасувати своє рішення з невідкладним опублікуванням його в газеті "Севастопольские известия".

Таким чином суд задовольнив позовну заяву прокурора міста, повідомляє УНІАН.

Раніше прокурор надсилав міськраді відповідний протест, але депутати відхили його.

Суд вирішив повністю задовольнити адміністративний позов і визнав незаконним рішення Севастопольської міської ради про проголошення території міста Севастополя "територією без НАТО".

Крім того, суд постановив скасувати зазначене рішення Севастопольської міської ради.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Севастопольського апеляційного господарського суду через суд першої інстанції.

Як повідомлялося, 29 січня цього року Севастопольська міська рада оголосила місто "територією без НАТО".

В ухваленому рішенні зазначалося, що проголошення міста "територією без НАТО" означає, що міськрада виступає "проти присутності у нашому регіоні військ НАТО, інструкторів, інспекторів та інших представників НАТО".

Крім того, депутати міськради не дають "згоди на використання міської інфраструктури для розміщення і забезпечення військових підрозділів НАТО".

Міськрада тоді звернулася до президента і Верховної Ради України "з вимогою припинити втягування України в НАТО".powered by lun.ua