Севу Могилевича вирішили потомити на повільному вогні

Середа, 2 квітня 2008, 12:48

Московський міський суд відклав на 7 квітня розгляд касаційної скарги захисту фігуранта справи про несплату податків компанією "Арбат-Престиж" Сергія Шнайдера (він же Семен Могилевич) на продовження йому терміну арешту.

Причиною стала додаткова скарга адвокатів Шнайдера і судова необхідність "затребувати додаткові матеріали у справі", повідомляє Газета.ру з посиланням на "Інтерфакс".

Ініціатором повторного розгляду термінів арешту стала Генпрокуратура: у відомстві вирішили, що рішення Останкінського суду, що продовжив запобіжний захід підозрюваним на три місяці до 23 червня, є необґрунтованим.

На думку адвокатів, відповідне касаційне подання на постанову Останкінського суду щодо Шнайдера Генпрокуратури є підставою для того, що термін арешту другого фігуранта – Некрасова – теж потрібно скоротити.

Але Мосміськсуд, розглянувши скаргу захисників Некрасова, визнав рішення Останкінського суду законним і залишив власника "Арбат-Престижу" у СІЗО.

Тим самим суд відмовив у задоволенні скарги адвокатів, що вказували на те, що суд не звільнив їх підзахисного під заставу в розмірі 50 млн. рублів – суми, "розкрадання якої інкримінується Некрасову".

Слідчі у справі найбільшої косметичної торговельної мережі призначили судово-економічну експертизу, повідомив на прес-конференції заступник голови Слідчого комітету при МВС РФ Олег Логунов.

За його словами, більш детально говорити про результати розслідування поки зарано.

Кримінальну справу щодо керівників компанії, у тому числі її генерального директора, було порушено в січні цього року.

Вони підозрюються в ухилянні від сплати податків на суму більше 46 млн. рублів. Шнайдер був затриманий у Росії одночасно з Некрасовим. Пізніше Останкінський суд видав санкції на їхній арешт.

Раніше адвокат Некрасова Олександр Добровинський заявив, що його підзахисному пропонували продати фірму за $3 млн., а також закрити в зв'язку з цим кримінальну справу.powered by lun.ua