З Черновецьким не встигають справиться до дня космонавтики

Четвер, 3 квітня 2008, 15:17

Віце-прем'єр Іван Васюник просить президента Віктор Ющенка продовжити роботу комісії, створеної президентом для вивчення діяльності голови Київської міської державної адміністрації Леоніда Черновецького, до 15 квітня.

"Я звернувся до президента з проханням продовжити роботу комісії до 15 квітня і не бачу в цьому нічого екстремального, тому що для роботи таких комісій відповідні регламенти встановлюють термін до 2 місяців", - сказав Васюник, повідомляє Обком з посиланням на Українські новини.

Він відзначив, що звернувся до президента з таким проханням після того, як кілька членів комісії, у числі яких голова Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Бондар і Роман Безсмертний, звернулися до нього з проханням про продовження термінів роботи комісії в зв'язку з необхідністю додатково вивчити ряд фактів.

Васюник повідомив, що на сьогодні 3 з 4 робочих груп, створених комісією, уже представили їй результати роботи.

Віце-прем'єр сказав, що ще не одержував відповіді Ющенка на свою пропозицію.

Він відмовився прокоментувати повернення Черновецького до роботи в Київській міськадміністрації до завершення роботи комісії.

"Це не до мене, це не в моїй компетенції", - сказав він.

Васюник, що брав участь у четвер у нараді прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з інвесторами, сказав, що офіційно після лікарняного виходить на роботу 4 квітня.

Раніше комісія відклала затвердження висновків у зв'язку з хворобою Васюника.

13 березня Ющенко відсторонив Черновецького від виконання обов'язків голови КМДА до 28 березня на час службового розслідування, створивши спеціальну комісію. Комісія мала намір завершити роботу 29 березня.

Верховна Рада призначила позачергові вибори мера Києва і Київради на 25 травня.powered by lun.ua