Тимошенко підозрюють у роботі на своїх, хоча багатьом вона сподобалася

Четвер, 3 квітня 2008, 18:30

24,7% опитаних Центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова оцінюють як хорошу роботу прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Про це сказано в результатах опитування, повідомляють Українські новини.

Респондентам запропонували відповістити на запитання, як вони оцінюють діяльність прем'єра в перші 100 днів її роботи.

При цьому 4,7% опитаних уважають роботу Тимошенко дуже хорошою, 14,8% - дуже поганою, 21% - досить поганою, 31,4% - ні поганою, ні хорошою, 3,4% - не змогли відповісти.

Крім того, 26,5% респондентів уважають, що ще занадто рано давати оцінку роботі уряду.
26% - від нового Кабінету Міністрів нічого хорошого не очікували, так воно й сталося.

15% - нічого гарного не очікували, але уряд виявився ще гіршим, ніж думали. 11,7% опитаних уважають, що уряд не виправдав їхніх надій. У той же час, уряду вдалося виправдати надії 10,7% опитаних, а для 3,3% - його дії виявилися кращими, ніж вони очікували. 6,8% опитаних не змогли відповісти.

Оцінючи дії прем’єр-міністра Тимошенко 52,1% опитаних відзначили, що вона насамперед захищає власні інтереси та інтереси політичного оточення. Водночас 32,6% переконані, що її дії спрямовані на захист національних інтересів.

Експерти Центру Разумкова відзначають, що оцінки ста днів уряду Тимошенко є дещо гіршими, ніж оцінки 100 днів роботи прем’єра Віктора Януковича. Зокрема, діяльність Тимошенко дещо частіше оцінюється як дуже погана (14,8% проти 8,5%) та досить погана (21% проти 18,7%).

"Однак, є підстави стверджувати, що на оцінку діяльності прем’єр-міністра значною мірою впливають політичні симпатії громадян, а не безпосередньо оцінка діяльності. Зайвим підтвердженням цьому є той факт, що оцінки діяльності Януковича та Тимошенко мають майже дзеркальний регіональний розподіл", - зауважують соціологи.

Опитування було проведено з 15 по 20 березня, було опитано 2010 респондентів старших 18 років по всій Україні.

Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%.
powered by lun.ua