Черновецький буде роздавати гроші до останнього подиху

П'ятниця, 4 квітня 2008, 16:36

Нинішній мер Києва Леонід Черновецький заявляє, що на майбутніх дострокових виборах голови міста в його команди немає суперників.

Про це він сказав на брифінгу в п'ятницю, повідомляє "Хрещатик".

"У нас в Україні з'явився прецедент недотримання Конституції. Формалізованих претензій до мене не було", - зазначив Черновецький.

"Я не тримаю зла на суперників, тому що в моєї команди немає суперників, і ні в кого, хто йде до Київради, немає команд", - додав він.

Черновецький заявив, що без потужного блоку керувати Києвом він не зможе: "Я б хотів застерегти киян від блоків, у яких немає лідерів, тому що якщо лідер знаходиться в іншому місці і керує телефоном – це погано".

Під час брифінгу мер звернув увагу на те, що "в Україні спостерігається величезна інфляція через роботу нового уряду".

Ціни збільшуються буквально в рази, заявив Черновецький: "Я розумію, що це відкат назад, але я нікого не хочу критикувати, ми ж, у свою чергу, будемо далі посилювати соціальну політику".

"Коли ми прийшли до влади, соціальні програми були на нулі. Жодна людина не хотіла працювати в метро через низьку зарплату, а я відкрию 4 станції метро, при чому одну цього року", - додав мер.

За його словами, "сьогоднішні соціологічні дослідження говорять про те, що все-таки моє серце стало більш відкритим для тих, хто його не знав".

Черновецький заявив, що він і його команда мають намір "усіма силами захищати соціальні виплати, передбачені міським бюджетом для малозабезпечених".

"Учора ми відстояли наші соціальні виплати для малозабезпечених киян і маємо намір і надалі це робити", - сказав він.

"Поки я – мер, поки є моя команда, Блок Черновецького, поки я дихаю, малозабезпечені кияни будуть одержувати свої гроші. Навіть якщо весь Кабмін прийде пікетувати Київську мерію", – заявив Черновецький.powered by lun.ua