Тимошенко обіцяє плідно працювати над НАТО

Вівторок, 8 квітня 2008, 10:50

Прем‘єр Юлія Тимошенко вважає рішення НАТО "цілком позитивним" і обіцяє повністю виконати заходи цільового плану Україна-НАТО на 2008 рік.

Про це у вівторок повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

"Адже у ньому (рішенні НАТО) об’єктивно зафіксовано нинішній рівень і перспективу розвитку відносин України з альянсом", - зазначила Тимошенко.

Вона вважає, що своїм рішенням Альянс, фактично, закликав Україну інтенсифікувати практичну роботу, спрямовану на завершення необхідних реформ, відзначивши, що успіхи на цьому шляху отримають відповідну оцінку.

"Уряд України буде докладати усіх необхідних зусиль для кращої координації і повного виконання заходів Цільового плану Україна – НАТО на 2008 рік", – наголосила Тимошенко.

"Крім того, значно більша увага з боку уряду буде надаватись процесу інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції – як шляхом збільшення відповідних видатків з бюджету, так і шляхом забезпечення постійної співпраці влади і неурядових організацій у цьому питанні. Ми зацікавлені у новій якості публічного діалогу", - зазначила вона.

"Наші успішні практичні дії допоможуть Україні досягти у відносинах з НАТО необхідного для суспільства результату", - запевнила прем‘єр.

Раніше президент Віктор Ющенко зобов'язав Кабінет міністрів забезпечити виконання заходів Цільового плану Україна – НАТО на 2008 рік у рамках Плану дій Україна – НАТО.powered by lun.ua