Добкіна врятувала погана фізична підготовка коаліції

Вівторок, 8 квітня 2008, 14:12

Верховна Рада не змогла включити до порядку денного питання про заслуховування звіту тимчасової слідчої комісії по меру та голові міськради Харкова та проведення дострокових виборів у місті.

За проголосувало 212 депутатів від коаліції, які бігали між рядами та натискали кнопки за відсутніх депутатів.

Перед цим на трибуну вийшов голова слідчої комісії Олег Ляшко, який заявив, що нема сенсу слухати звіт з розслідування обставин щодо фактів порушення Конституції та законів України Михайлом Добкіним та Геннадієм Кернесом без внесення до порядку денного постанови про вибори.

У свою чергу депутати від Партії регіонів звинуватили Ляшка у "політичній розправі", а Олена Лукаш навіть заявила про приховування головою комісії рішень суду, які заперечують обвинувачення на адресу Добкіна.

На що Ляшко заявив, що "не бачив цих матеріалів" і запросив Лукаш попрацювати в комісії.

Він також повідомив, що на засідання комісії 1 квітня прийшло 5 членів з 9, але коли дійшла черга до звіту по візиту у Харків депутат Василь Грицак (представник ПР), "поспілкувавшись перед цим з відсутнім колегою, взяв список і викреслив своє прізвище".

Коли Ляшко заговорив про постанову про вибори, кілька регіоналів оточили трибуну, але швидко розійшлися, зрозумівши, що голосування не буде.powered by lun.ua