БЮТ упевнений, що ніхто не хоче руйнувати коаліцію

П'ятниця, 2 травня 2008, 09:40

Лідер фракції БЮТ Іван Кириленко впевнений, що в розвалі коаліції після травневих свят основні політичні сили не зацікавлені.

Про це лідер фракції заявив в ефірі "5 каналу" у четвер увечері, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ні "Наша Україна", ні президент, ні наша політична структура (фракція БЮТ), ні прем'єр-міністр, ні я особисто ... як керівник фракції не зацікавлені в розвалі коаліції", - заявляє він.

Кириленко вважає, що "нову коаліцію створити буде неможливо".

Він позитивно оцінює роботу коаліції за три місяці поточного року. Зокрема, відзначає факт прийняття бюджету на 2008 рік і затвердження уряду.

Кириленко також охарактеризував проблему держбюджету як досить гостру, вказуючи на 9 млрд грн. заборгованості.

За його словами, уряд не може вносити зміни до бюджету на 2008 рік, оскільки "у нас мінус 9 млрд. по касі, велика загроза, у нас заблокована приватизація".

Проте, відзначив він, уряд направив листа у Верховну Раду з повідомленням про те, що будуть подані зміни до бюджету. Однак лідер фракції БЮТ не може однозначно прогнозувати можливі зміни.

Позитивно оцінюючи роботу коаліції за останні три місяці, Кириленко вважає, що закони СОТ, які повинна прийняти Україна, "варті року роботи". "Близько 150 країн світу живуть, працюють, торгують за єдиними світовими правилами. Ми будемо це теж робити", - впевнений лідер фракції БЮТ.

powered by lun.ua