Семенюк обіцяє у понеділок поставити на Портнові крапку

Понеділок, 5 травня 2008, 10:29

Голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко заявляє, що у понеділок у війні за ФДМ буде поставлено крапку.

Про це вона повідомила "Сегодня".

За словами Семенюк, вона, "діючи виключно в правовому полі, у понеділок поставить крапку в боротьбі за Фонд держмайна".

"Ми розмістимо відповідну інформацію на нашому сайті у понеділок. Це вирішить питання і зі спробами Портнова продати Одеський припортовий завод, і зусиллями захопити владу у фонді", - заявила Семенюк.

Водночас вона не захотіла уточнити, як саме вона планує вирішити конфлікт навколо фонду.

Крім того, Семенюк ініціюватиме службове розслідування за фактом друку позачергового номера "Відомості приватизації", в якому була опублікована інформація про те, що конкурс з продажу ОПЗ пройде 20 травня.

Семенюк також заявляє, що вимогу до "Укртелекому" про укладання контракту на 100 мільйонів гривень з держпідприємством їй висунули прем’єр Юлія Тимошенко та її перший віце-прем‘єр Турчинов.

"Якщо Портнов називає доручення прем’єр-міністра Тимошенко і її першого віце-прем‘єра Турчинова "безпрецедентною аферою", то я б на їх місці добре подумала, кого вони обрали в партнери. Я заявляю, що Семенюк ніколи не приймає одноосібних рішень. Я готова ще хоч з десяток разів збирати наради і розглядати це питання", - цитує Семенюк прес-служба ФДМ.

Вона також додала, що "ще пару днів, і Тимошенко сама зрозуміє, кого вона пхає на посаду голови Фонду".powered by lun.ua