У Медведька просять не вірити Жванії, який не ходить на допити

Вівторок, 3 червня 2008, 11:36

Генпрокуратура спростовує заяви Давида Жванії про те, що президент Віктор Ющенко не був отруєний.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

"Факт отруєння Віктора Ющенка беззаперечно доведений слідчими діями та висновками проведених судово-медичних експертиз, тому висловлені Жванією заяви не відповідають дійсності, суперечать його ж попереднім твердженням та переслідують мету - вплинути на об’єктивний хід розслідування у кримінальній справі", - сказано у ньому.

У повідомленні підкреслюється, що ГПУ разом з іншими правоохоронними органами України "виконано великий масив слідчо-оперативної роботи для встановлення факту замаху на життя на той час одного із кандидатів у президенти України".

Водночас у ГПУ зазначають, що Жванія, "користуючись імунітетом недоторканності народного депутата України, замість того, щоб сприяти якнайшвидшому завершенню розслідування цього злочину, із середини лютого цього року відверто ігнорує виклики на допити" до Генпрокуратури як свідок у справі, "водночас робить безпідставні й безвідповідальні заяви".

"Генеральна прокуратура України застерігає учасників кримінального процесу про неприпустимість використання засобів масової інформації для тиску на слідство та перешкоджання встановлення ним істини у справі", - сказано у повідомленні.
powered by lun.ua