БЮТ придумав виправдання для Тимошенко, яка забула про свою обіцянку

Вівторок, 3 червня 2008, 12:15

У БЮТ заявляють, що безпосередня участь Юлії Тимошенко та Олександра Турчинова в діяльності Київради проектувалась як інструмент "швидкого наведення порядку в столиці спільними зусиллями нового мера Києва та демократичної більшості".

Про це сказано у заяві прес-служби БЮТ у відповідь на повідомлення ЗМІ про те, що Тимошенко і Турчинов здали свої депутатські мандати попри обіцянки працювати у Київраді.

У БЮТ зазначають, що за умов, коли в у Київраді була сформована демократична більшість на чолі з новим мером, "робота лідерів блоку в міській раді була б дійсно доцільною, необхідною та ефективною".

"Але ситуація, що склалася, внесла корективи в попередні плани. Завдяки брудним технологіям та підкупу мером залишився Черновецький. Зрозуміло, що незмінною залишиться і його політика руйнування та розкрадання міста", - сказано у повідомленні.

"Фракція вирішила, що за теперішньої ситуації складання мандатів Юлією Тимошенко та Олександром Турчиновим є правильним, виваженим та зрозумілим", - зазначають у БЮТ.

Водночас, як сказано у повідомленні, Тимошенко "залишає за собою всю повноту політичної відповідальності за діяльність очолюваної нею політичної сили в Київраді".

"Фракція БЮТ ефективно, з честю, з урахуванням уроків минулого виконуватиме функції опозиції до чинної столичної влади", - йдеться у ньому.

У прес-службі також зазначають, що в понеділок пізно ввечері Тимошенко взяла участь у засіданні фракції і надалі планує регулярно зустрічатися з депутатами Київради від БЮТ, а також щодня підтримувати безпосередній контакт з лідером фракції Олександром Зінченком.

Як відомо, до виборів Тимошенко і Турчинов неодноразово заявляли, що не складатимуть своїх мандатів, а відвідуватимуть засідання Київради.
powered by lun.ua