Розбір польотів Рудьковського не відбувся

Середа, 4 червня 2008, 15:03

Печерський райсуд Києва відклав до 11 червня початок розгляду по суті справи, порушеної стосовно екс-міністра транспорту і зв'язку Миколи Рудьковського, який підозрюється у зловживанні службовим становищем, через його хворобу.

Обвинувачення і захист погодилися з тим, що розпочинати розгляд справи за відсутності підсудного неможливо, оскільки це буде порушенням його прав, повідомляє УНІАН.

У свою чергу, головуючий на засіданні суддя Андрій Мельник зазначив, що суд постановив "визнати причину неявки підсудного Рудьковського поважною" і відкласти розгляд справи до 10.00 11 червня.

Як відомо, слідчим відділом прокуратури Києва за матеріалами СБУ було порушено кримінальну справу стосовно Рудьковського за розтрату коштів у особливо великих розмірах під час здійснення приватної поїздки літаком за маршрутом Київ-Париж-Київ і висунуто звинувачення.

28 травня розгляд справи за звинуваченням Рудьковського було перенесено через хворобу судді Печерського райсуду Києва Олександра Мельника, якому передано на розгляд матеріали справи.

"У розгляді справи в суді переконує мене захист. Є всі докази для того, щоб довести мою невинність", – заявив Рудьковський, який прибув на судове засідання.

Водночас він не став коментувати свою справу, посилаючись на те, що це не має бути розцінено кимсь як тиск на суд.powered by lun.ua