НУНС проголосує за усіх, крім Портнова

Четвер, 5 червня 2008, 11:03

Фракція Блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" у Верховній Раді має намір підтримати будь-яку запропоновану кандидатуру від фракції Блоку Юлії Тимошенко на посаду голови Фонду державного майна замість депутата від БЮТ Андрія Портнова.

Про це журналістам сказав заступник голови фракції НУНС Роман Зварич, повідомляють Українські новини.

"З врахуванням розділу 8 коаліційної угоди (етика поводження членів коаліції) - так, ми будемо голосувати (за будь-яку запропоновану кандидатуру від БЮТ), безумовно", - сказав Зварич.

З його слів, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко направила в парламент лист, у якому вона відкликає кандидатуру Портнова на заміщення посади голови ФДМУ у зв'язку з його заявою.

Зварич сказав, що коаліція має намір провести нараду з питання звільнення відстороненої Кабінетом Міністрів з посади глави ФДМУ Валентини Семенюк-Самсоненко.

Зварич також зазначив, що заява Портнова із проханням зняти його кандидатуру на заміщення відповідної посади пов'язана з тим, що його кандидатура не підтримується більшою частиною депутатів від НУНС.

Як відомо, Портнов зняв свою кандидатуру із призначення на посаду голови ФДМУ.

19 травня Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти Портнова за фактом замаху на незаконну приватизацію.powered by lun.ua