Портнов хоче перевірити НУ-НС, але бачить завади

Четвер, 5 червня 2008, 11:21

Член фракції БЮТ Андрій Портнов сумнівається, що фракція "НУ-НС" підтримає відставку голови Фонду держмайна Валентини Семенюк.

Про це він сказав журналістам у кулуарах Верховної Ради у четвер.

Він нагадав, що відмовився від посаду голови Фонду "для того, щоб фракція НУ-НС, яка зробила заяву, що проголосує за будь-яку кандидатуру, окрім Портнова, зробила це".

Водночас, за словами Портнова, навряд чи це допоможе з вирішенням питання щодо звільнення Семенюк.

"Ми будемо вимагати відставки Валентини Семенюк сьогодні (у четвер) – і зараз ми подивимось як наші партнери виконують коаліційну угоду", - сказав він

"Я думаю, що зараз можуть застосуватись будь-які чинники з боку наших колег і заважати (відставці). Тобто це може бути відпустка Семенюк, а може інша кандидатура не подобатися", - вважає Портнов.

Разом із тим, він не назвав можливі кандидатури на посаду голови ФДМ замість себе, сказавши що з цим має визначитися прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

Також Портнов додав, що не має наміру відмовлятися від критики на адресу президента. "Я був послідовний у своїй думці 4 роки – і не збираюся змінювати свої переконання ні на які посади", - наголосив він.powered by lun.ua