Луценко про свого "зрадника": "Повернулась політична проституція"

П'ятниця, 6 червня 2008, 12:26

З приводу виходу члена "НУ-НС" Юрія Бута із демократичної коаліції лідер "Народної самооборони" Юрій Луценко зазначив, що в Україну "повернулася політична проституція".

"Схоже на те, що разом з політичними репресіями в Україну повертається і політична проституція", - цитує слова Луценка прес-служба партії.

Водночас інший член "Народної самооборони" Юрій Гримчак зазначив: "Сталося так, що люди знову починають продаватися за якісь ефемерні гроші, посади, обіцяне майбутнє".

"Але якщо подивитися в недалеке минуле і на тих, хто зраджував свої політичні сили, свої принципи і переконання, то вони відходили у небуття. Вони не мають політичного майбутнього. Я впевнений, що і ці люди – Бут та Рибаков – також не є виключенням", - додав він.

На питання, чи була ситуація із виходом прогнозованою для "Народної самооборони", Гримчак відповів:

"Ми не очікували такого від Бута. Проте, з огляду на його поведінку під час голосування у парламенті по низці питань, коли він не голосував разом з представниками "ЄЦ", нам все стало зрозуміло".

"Ми спробували з ним поспілкуватися, зрозуміти його поведінку. Але він кожного разу уникав конкретних відповідей", - додав депутат.

Гримчак зазначив, що "якщо прочитати сьогоднішню заяву Бута про вихід із коаліції, то вона в чомусь перекликається із заявами представників "Єдиного центру".

"Якщо ж Бут вирішив вийти з коаліції, то нехай виходить із фракції. Ми будемо подавати юридичний запит на те, щоб знайти варіанти для виключення Бута з фракції", - додав він.

Як відомо, голова Верховної Ради Арсеній Яценюк перед зачитуванням заяв двох депутатів про вихід з коаліції сказав: "У парламенті відбулася зрада".powered by lun.ua