ЄЦ створює ідеологію, "яка не існує у жодному науковому посібнику"

Понеділок, 9 червня 2008, 08:22

Голова партії "Єдиний Центр", народний депутат Ігор Кріль заявляє, що його партія планує найближчим часом запропонувати суспільству нову ідеологію - "єдиноцентризм", яка базуватиметься на поєднанні патріотизму, правди і прагматизму.

Про це Кріль заявив на прес-конференції у Вінниці після установчої конференції вінницької обласної організації партії "Єдиний Центр", повідомляє УНІАН.

"Сьогодні не існує ідеології, яка здатна вивести України із кризи і надати їй потужного імпульсу розвитку, тому ми плануємо запропонувати суспільству нову ідеологію, яка не існує у жодному науковому посібнику – "єдиноцентризм", - сказав він.

Кріль додав, що єдиноцентризм – це ідеологія, яка базується на поєднанні патріотизму, правди і прагматизму.

Голова "Єдиного Центру" повідомив, зараз паралельно з формуванням партії відбувається формування її стратегічних документів, які будуть затверджені на з`їздах партії у липні та восени.

"Зараз іде процес формування "Єдиного Центру" як політичної сили й паралельно формуються стратегічні документи щодо діяльності партії. У липні у нас відбудеться з`їзд, на якому буде прийнята політична платформа партії. Ця платформа дасть відповіді на вирішення проблемних питань, які сьогодні існують у суспільстві", - повідомив Кріль.

"Восени відбудеться з`їзд, на якому буде прийнята стратегія розвитку України, тоді вже будуть запропоновані конкретні кроки для виходу країни із кризи", - додав він.

* * *

У Хмельницькій області відбулась регіональна конференція обласної організації партії "Єдиний Центр". Головою облорганізації "Єдиного Центру" обрано Віктора Коліщака, заступника голови облдержадміністрації, повідомили УНІАН у прес-службі партії.

Народний депутат, член президії партії Михайло Полянчич заявив:

"Розбудова "Єдиного Центру" відбувається знизу, в регіональних організаціях. Люди чекали на появу такої політичної сили, яка буде впевнено працювати на добробут кожного громадянина України".

У свою чергу, Коліщак зазначив, що вважає себе членом команди, яка буде вирішувати проблеми пересічних громадян України.powered by lun.ua