Кличко, Литвин, Катеринчук і Тимошенко готові об'єднатися проти Довгого

Понеділок, 9 червня 2008, 15:34

Блок Кличка, Блок Литвина, Блок Катеринчука і БЮТ мають намір до вівторка погодити кандидатуру на посаду секретаря Київради.

Про це в понеділок заявив керівник виборчого штабу Блоку Кличка, депутат Київради Дмитро Андрієвський, передає "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні ми домовилися про те, що ми проводимо переговори і до спільної думки щодо кандидатур на посаду секретаря Київради ми вийдемо або сьогодні до кінця дня, або винесемо цю пропозицію на завтра", - заявив Андрієвський.

Він також нагадав, що вже є 62 підписи депутатів - представників Блоку Кличка, БЮТ, Блоку Литвина і Блоку Катеринчука - з вимогою провести позачергову сесію, що "запустить" роботу Київради.

"Сьогодні вона була подана, офіційно зареєстрована, під нею стоять підписи 62 депутатів Київради, фактично, це дасть можливість провести результативне голосування з усіх питань", - відзначив Андрієвський.

За його словами, зокрема Блок Кличка пропонує своїм колегам по Київраді "наступний формат":

"Щоб обрати секретаря, сформувати робочу групу з представників усіх фракцій, виробити єдину пропозицію. При цьому, ми звертаємося до київського мера Леоніда Черновецького з рекомендацією проявити розсудливість і дійсно позиціонувати себе лідером і людиною, для якої інтереси міста вище за все, а не інтерес своєї політичної сили, і запропонувати ту кандидатуру, що буде запропонована в результаті консультацій робочої групи".

"Не поспішати, не пропонувати завтра представника своєї політичної сили, а вислухати депутатів, їхню пропозицію і вийти з цією пропозицією на наступну сесію", - додав він.

При цьому Блок Кличка пропонує сформувати "робочу групу по складу і переліку постійних комісій".

"Це дуже важливо, оскільки міська рада працює в постійних комісіях і по новому регламенту", - пояснив Андрієвський.

"Блок Кличка сьогодні проводить результативні переговори з цього питання (секретаря Київради). Ми сьогодні маємо гнучку позицію", - сказав він.

"Наша принципова позиція полягає в тому, що керівником Київради організується його робота. Секретарем Київради має бути представник не політичної сили Черновецького. Для того, щоб сьогодні перебороти в місті розкол і об'єднати депутатів, це має бути фігура, що представляє іншу фракцію", - додав Андрієвський.

powered by lun.ua