"Зрадник" із БЮТ каже, що його критикують за вказівкою лідера

Понеділок, 9 червня 2008, 15:40

Член фракції БЮТ Ігор Рибаков заявляє, що вийшов з коаліції "для поліпшення життя людей у країні".

Про це повідомляє УНІАН із посиланням на прес-службу депутата.

Рибаков також заявляє, що він ні від кого не ховається і продовжує працювати в посиленому режимі – бореться з контрабандою (він є головою міжфракційного депутатського об'єднання у Верховній Раді "Контрабанді – стоп!").

"Я ні в кого нічого не вкрав і ніякого злочину не скоїв, тому немає необхідності від когось ховатися. Я зробив політичний хід для поліпшення життя людей у країні. На всі дзвінки відповідаю по можливості", - зазначив Рибаков.

Крім того, депутат вважає різкі заяви деяких політиків щодо його вчинку "дешевим піаром".

"Такі політики займаються власним піаром, спекулюючи моїм ім'ям. Складається враження, що в БЮТ, окрім обливання гряззю, іншого сленгу не існує", – зазначає Рибаков.

За інформацією прес-служби, 90% його критиків вже постфактум дзвонять йому і вибачаються за висловлене, посилаючись на "обязалівку", взяту перед лідером фракції.

У той же час, Рибаков стверджує, що у фракції БЮТ уже давно немає єдності духу і спільної ідеї, тому депутати висловлюють неправдоподібні дані щодо зниження інфляції в країні, поліпшення життя громадян, зменшення контрабанди тощо.

Депутат також повідомив, що цього тижня він дасть широку прес-конференцію.

Як відомо, минулої п'ятниці голова Верховної Ради Арсеній Яценюк на засіданні парламенту зачитав заяви народних депутатів Ігоря Рибакова та Юрія Бута про вихід з коаліції. При цьому він зауважив, що "в коаліції відбулася певна зрада".powered by lun.ua