Конфлікт із зятем Тимошенко майже "вичерпано"

2 перегляди
28
Середа, 2 липня 2008, 09:51

Конфлікт зятя і доньки прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з бійцями Внутрішніх військ МВС, який відбувся біля в'їзду на пляж Лонжерон в Одесі ввечері 27 червня, практично вичерпаний.

Про це "Сегодня" повідомили у військовій прокуратурі Південного регіону, куди надійшли матеріали службового розслідування, проведеного спільною комісією МВС і Головкому ВВ.

Як повідомив в ексклюзивному інтерв'ю заступник командувача ВВ Микола Мишакін, правову оцінку діям прапорщика Дмитра Осипенка і солдата Вадима Губського, які нібито скривдили Шона Карра і його дружину Євгенію, повинен дати військовий прокурор.

Однак у командування військами, судячи з висловлень генерала, претензій за підсумками розслідування до обох військовослужбовців немає: "Ми в них не розчарувалися. Вони діяли в рамках своїх повноважень".

Мишакін додав, що ні він, ні Осипенко з Губським тиску з чиєї б то не було сторони не зазнавали.

Член комісії від МВС (попросив не називати прізвище) підтвердив, що "інцидент в Одесі фактично вичерпаний, і в жодної зі сторін цього інциденту одне до одного особливих питань немає, і ніхто не хоче продовження цієї прикрої історії".

Мовляв, хтось погарячкував, хтось спалахнув у відповідь, і розгорівся скандал. Тепер він зійшов нанівець і усі задоволені: "Хлопці, давайте жити дружно".

Старший помічник військового прокурора Південного регіону Едуард Плешко зазначив:

"З погляду закону ситуація така, що від громадянина Шона Карра і Євгенії не надходило офіційних звернень про те, що вони в цьому конфлікті вважають себе потерпілими. Але як немає письмових звернень, і вони не вважають, що їхні права порушені, то що, питається, розслідувати?"

Разом із тим Плешко додав, що перевірка правомірності застосування Осипенком і Губським спецзасобів (балончиків "Терен" і наручників) ще не закінчена. По її завершенню військова прокуратура сповістить про результати.

Командир частини, де служать бійці, у порушенні кримінальної справи проти своїх підлеглих відмовив за відсутністю складу злочину.

Що стосується справи про напад Карра й Євгенії Тимошенко на бійців Внутрішніх військ (їм, згідно з даними експертизи, були завдані тілесні ушкодження), то його також ніхто не розслідує, пише видання. А самі бійці навряд чи будуть "здіймати галас" і вимагати сатисфакції, вважають у ВВ.

На запитання, чому початкові оцінки конфлікту, дані МВС і ВВ, так різко відрізнялися, особа, наближена до голови МВС Юрія Луценка, зреагувало коротко: "Як міністрові доповіли, так він і вчинив, потім розібрався і зрозумів, що поспішив. Тепер усі зацікавлені, щоб ця історія була скоріше забута".


Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.73.136.---тепер..
Навіть Герман, при всіх її мухах в голові, засуджує такі брудні та просто огидні методи!
IP: 93.73.136.---zerro..
02.07.08 11:18 ___vadus
Господа! Все у кого есть хоть какое-то средство передвижения - езжайте к морю! Ломайте шлагбаумы, бейте охрану, по пути можете сбить несколько прохожих! Пейте пиво, курите траву - ответственности никакой, зато куча веселья! ...а мы еще потерпим - нам не в первой.
Якщо ви так розслабляєтесь, а список, доволі обширний, то це не означає, що інші чинять так само, вони мають гідність, на відміну від вас!
IP: 93.73.136.---wertyui..
Їм дуже хочеться, щоб конфлікт було вичерпано, та це вже перейшло всі рамки дозволеного, за рахунок дітей намагатися полити в котре брудом Юлю!
IP: 93.73.136.---nunu..
02.07.08 15:49 ____Groza_
Перш ніж висовувати такі звинувачення, подивись на себе в дзеркало і не думай, що всі такі!
IP: 93.73.136.---tgv..
"Ми в них не розчарувалися. Вони діяли в рамках своїх повноважень".
Це виявляється в рамках повноважень? Тоді на що ми сподіваємося, якщо прості люди, з ними зіштовхнуться? Вони їх просто в рамках своїх повноважень забють!
Усі коментарі