Тимошенко нагадали про японців і указ Ющенка

Понеділок, 7 липня 2008, 16:58

У державному міжнародному аеропорту "Бориспіль" наголошують, що кредитна угода з Японією під будівництво терміналу в аеропорту передбачає цільове використовування цих коштів.

Про це сказав у понеділок директор зі зв`язків з громадськістю та ЗМІ аеропорту "Бориспіль" Сергій Нагорянський, коментуючи заяву прем`єр-міністра Юлії Тимошенко про можливе переспрямування коштів японського кредиту на добудову окружної дороги навколо Миколаєва.

"Угода за кредитом з урядом Японії передбачає цільове використання цих коштів саме під будівництво терміналу", - наголосив він, повідомляє УНІАН.

Водночас, за його словами, якщо рішення про переспрямування коштів буде прийнято, то його необхідно буде розглянути.

"Прем`єр-міністр має власну думку, вона голова виконавчої влади, і якщо буде прийнято таке рішення, воно розглядатиметься Міністерством транспорту, а також відповідними посадовцями, включаючи аеропорт "Бориспіль", - зазначив Нагорянський.

Разом з тим він нагадав про доручення президента Віктора Ющенка прискорити будівництво цього терміналу. "Хочу нагадати указ Президента, в якому передбачено дати відповідне доручення Мінфіну, Мінекономіки й іншим органам виконавчої влади щодо прискорення всього, що пов`язане з будівництвом терміналу "D", - сказав Нагорянський.

Як відомо, 4 червня під час відвідин Миколаївської області прем`єр-міністр Тимошенко заявила, що вважає за необхідне спрямувати кошти японського кредиту, призначеного для аеропорту "Бориспіль", на добудову окружної дороги в Миколаєві.powered by lun.ua