БЮТу радять розібратися з депутатом із автоматом

П'ятниця, 1 серпня 2008, 10:30

Тернопільські обласні організації партій "Народний Союз Наша Україна", "Українська народна партія", "Єдиний центр" пропонують керівництву обласного Блоку Юлії Тимошенко позбавити повноважень депутата Тернопільської облради від БЮТ, який погрожував 28 липня співробітникам готелю автоматом у Тернополі.

Про це сказано в спільній заяві парторганізацій НСНУ, УНП, ЄЦ, повідомляє "Обком" із посиланням на "Українські новини".

"Стурбовані ганебним і зухвалим учинком депутата Тернопільської обласної ради від БЮТ, який 28 липня, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, погрожував робітницям готельного комплексу "Глобус+" застосуванням вогнепальної зброї", - сказано в заяві.

Тернопільські обласні організації НСНУ, УНП, ЄЦ вважають, що такі дії повинні розцінюватися як хуліганство і тому депутата необхідно притягнути до відповідальності.

"Цей вчинок ображає честь і гідність мешканців нашого краю і лягає темною плямою на весь депутатський корпус Тернопільської облради. Вважаємо, що така особа не має морального права представляти виборців у вищому представницькому органі влади нашого краю", - сказано в заяві.powered by lun.ua