Турчинов дивується: паводок спав, а підтоплених додалося

3 перегляди
Субота, 2 серпня 2008, 21:37

Перший віце-прем'єр Олександр Турчинов закликає місцеві органи влади західних областей України завершити складання реєстрів жителів і будинків, що постраждали від стихії.

Про це він сказав в Івано-Франківську на спільному засіданні центрального і обласного штабів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в суботу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Межа під реєстрами, а далі можуть бути тільки уточнення об'ємів збитків", - сказав Турчинов.

"А то у нас паводок спав, а кількість подтопленних будинків починає зростати", - здивувався він.

Турчинов відзначив, що проводитимуться вибіркові перевірки складених реєстрів. "Щоб у вас не виникло проблем, коли фінансуватимемо тих, хто не має права на компенсацію", - підсумував він.

Турчинов закликав правоохоронні органи контролювати цільове використання виділених коштів з держбюджету в регіонах, що постраждали від стихії.

Він підкреслив, що держава виділила дуже великі кошти постраждалим регіонам за рахунок інших соціальних програм. "Тому ми не можемо допустити, щоб гроші...використовувалися не за призначенням", - акцентував Турчинов.

Перший віце-прем'єр також зобов'язав правоохоронні органи не допустити випадків мародерства в населених пунктах, що постраждали від стихії.

Він підкреслив, що слід "використовувати бойову зброю у випадках таких злочинних дій".


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua