У МЗС заявляють, що Україна має право поставляти зброю Грузії

1 перегляд
Вівторок, 5 серпня 2008, 11:54

У Міністерстві закордонних справ заявляють про легітимність військово-технічного співробітництва України з Грузією і характеризують його таким, що відповідає дружньому характеру відносин між країнами і нормам міжнародного права.

Про це у вівторок повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на представника прес-служби МЗС.

"Здійснюючи військово-технічне співробітництво з іншими державами, у тому числі з Грузією, Україна керується резолюціями Ради Безпеки ООН, суворо дотримується правил, установлених міжнародними режимами в сфері торгівлі озброєнням, а також нормами внутрішнього законодавства в сфері експортного контролю", - заявив співробітник прес-служби.

"У зв'язку з цим військово-технічне співробітництво України з Грузією є цілком легітимним і відповідає як дружньому характеру відносин між нашими державами, так і нормам міжнародного права", - відзначив співрозмовник.

Як повідомлялося, 4 серпня міністр оборони Юрій Єхануров назвав необґрунтованими обвинувачення на адресу країни про нібито незаконний продаж у Грузію української зброї, зокрема снайперських гвинтівок.

Раніше президент невизнаної республіки Едуард Кокойти заявив, що відповідальність за розв'язану в Південній Осетії снайперську війну разом із Грузією несуть США й Україна.

"Грузія розв'язала снайперську війну в Південній Осетії, відповідальність разом з нею за це несуть Україна і США", - процитувала телефоном слова Кокойти голова комітету з інформації і преси Південної Осетії Ірина Гаглоєва.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua