Українці стали більше усиновляти у своїй країні

2 перегляди
Вівторок, 5 серпня 2008, 19:38

За I півріччя 2008 року громадянами України усиновлено на 20% більше дітей, ніж за аналогічний період 2007 року.

Про це заявив міністр із питань сім’ї, молоді та спорту Юрій Павленко на прес-конференції у вівторок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"За I півріччя 2008 року українцями було усиновлено 1010 дітей сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки. А в липні ще 156 дітей знайшли маму і тата. Таким чином, станом на 1 серпня, за 7 місяців цього року, українці усиновили вже 1166 дітей", - сказав Павленко.

За I півріччя 2008 року також у дитячі будинки сімейного типу і прийомні сім’ї потрапили 852 дитини, що на 49 більше, ніж за аналогічний період 2007 року.

Станом на 1 серпня 2008 року в дитячих будинках сімейного типу і прийомних родинах виховуються понад 5,5 тис. дітей, позбавлених батьківської опіки, і дітей-сиріт.

"Найближчим часом почнеться загальнонаціональна інформаційна кампанія з підтримки національного усиновлення як через держдепартамент усиновлення, через державну соціальну службу дітей і молоді, так і через обласні держадміністрації", - розповів міністр.

Павленко нагадав, що 2008 рік був проголошений роком національного усиновлення.

За словами міністра, сама ініціатива проведення року з підтримки національного усиновлення вже себе виправдала.

І ті нормативні акти, які були ухвалені протягом цього року, дають можливість, фактично безперешкодно, з максимальною підтримкою органів влади всіх рівнів, родині, яка хоче мати дитину з числа дітей-сиріт, здійснити це, підкреслив Павленко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua