Мороз пророкує дострокові вибори

П'ятниця, 8 серпня 2008, 11:34

Лідер СПУ Олександр Мороз вважає, що в середині осені уряду Тимошенко буде виcловлено недовіру.

Таку думку Мороз висловив в ефірі радіо "Ера", передає в п'ятницю прес-служба партії.

На його думку, скоріше за все, у середині осені буде висловлена недовіра уряду Юлії Тимошенко. І це стане стартом дострокових парламентських виборів, що відбудуться наприкінці зими - лютий, можливо, березень.

"Усі знають, що я ніколи не був прихильником дострокових виборів, і я вважаю, що люди повинні мати можливість "протверезіти", і самі оцінити ту владу, яку обрали - по її справам", - сказав він.

Мороз підтвердив, що у випадку дострокових виборів СПУ пройде в парламент, оскільки зараз ведеться серйозна робота з партійного реформування, приходять нові авторитетні люди - особливо на регіональному рівні.

За словами глави Соцпартії, виходом з нинішньої кризової ситуації може стать або переформатування коаліції в парламенті або дострокові вибори - "підстави для цього є в Конституції, і президент може ними скористатися".

Сьогодні коаліції не існує - це очевидно, як очевидна відсутність зв'язку між парламентською коаліцією і Кабміном, - упевнений лідер соціалістів.

Мороз не виключив і варіанта переформатування коаліції, однак вважає його малоймовірним, тому що це невигідно основним політичним силам, представленим у ВР.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua