У Ющенка дорікнули Тимошенко за "хронічне невиконання" і втрачений час

Середа, 1 жовтня 2008, 14:29

Президент Віктор Ющенко затвердить директиви про проведення прем'єр-міністром Юлією Тимошенко переговорів у Москві щодо довгострокових поставок газу в Україну, якщо документи будуть якісно підготовлені та вчасно подані главі держави.

Про це заявив заступник глави секретаріату президента Андрій Гончарук, повідомляє прес-служба президента.

Водночас, за словами Гончарука, президента передусім цікавить не формальне подання директив, а практичні результати їх реалізації.

Йдеться про укладання урядом відповідних угод на поставки вуглеводнів за встановленими цінами та чітко визначеними критеріями ціноутворення.

Заступник глави секретаріату президента наголосив, що після аналізу попередніх переговорів з газової проблематики неважко помітити "хронічне невиконання" урядовими делегаціями директив Ющенка.

На думку Гончарука, уряд не досяг помітного прогресу з червня 2008 року, коли президент доручив йому почати міжурядові переговори про забезпечення України газом.

"Час, за який можна було вирішити це питання, втрачено. В Україні, на початку опалювального сезону, проблема газопостачання стала чинником зовнішнього політичного впливу на Україну", - наголосив Гончарук.

За його словами, Ющенко звертає увагу Тимошенко на важливість ретельного виконання затверджених директив та неприпустимість надмірної політизації газової теми у міждержавних взаєминах.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!