Яценюк упевнений, що любові на трьох не вийде

Субота, 4 жовтня 2008, 13:35

Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк заявляє про неможливість формування правлячої коаліції у форматі "трьох" (БЮТ, НУ-НС і Блок Литвина).

"Коаліції на трьох не буде. І її не може бути з різних причин", - заявив він у прямому ефірі Чернівецької обласної державної телерадіокомпанії в суботу, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами спікера, головною причиною, яка перешкоджає формуванню коаліції в розширеному складі, є те, що "третій ключовий член цієї коаліції навряд чи розділятиме цінності самої коаліції".

Разом з тим Яценюк висловив переконання в тому, що в ході переговорів по формуванню більшості в парламенті "йшлося не тільки про ціннісні речі".

Яценюк також підтвердив намір створити політичну силу під своїм керівництвом.

"Я не хочу, щоб це був політичний проект у формі акціонерного співтовариства, оскільки у нас в основному голосують за закриті співтовариства", - підкреслив він, кажучи про створення своєї політсили.

Зокрема, він відзначив, що основний орієнтир його політичної сили буде розрахований на "молодих, енергійних і, найголовніше, по духу українців". Разом з тим спікер додав, що його політична сила орієнтуватиметься не тільки на молодь, оскільки "завжди потрібно пам'ятати своє коріння і традиції".


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування