У Ющенка хочуть, щоб Тимошенко зізналась про Медведчука

Четвер, 6 листопада 2008, 12:11

В секретаріаті президента вважають, що прем’єр Юлія Тимошенко докладає зусиль для відновлення коаліції БЮТ і Партії регіонів.

Про це в четвер заявив заступник глави секретаріату президента Андрій Кислинський, повідомляє прес-служба секретаріату.

На його думку, про це свідчать заяви депутатів фракції БЮТ про співпрацю з віктором Медведчуком, оголошення прогнозів про створення коаліції, а також інформація про можливе поновлення Медведчука членом Вищої ради юстиції.

"Речником БЮТ у цій темі є Андрій Портнов – "права рука" Тимошенко. Прем'єр лобіювала Портнова на посаду голови ФДМУ, попри усі застереження щодо його небездоганної професійної історії та заангажованості у рейдерських операціях. Можна стверджувати: "те, що у Портнова на язиці – у Тимошенко в голові", – припустив Кислинський.

"Окрім того, важко уявити, що рішення Верховного суду України про фактичне повернення Медведчука у судову владу (саме так потрактувала рішення ВСУ адвокат останнього), було прийнято без відома соратника Тимошенко Володимира Онопенка", – зазначив він.

"Якщо співпраця з Медведчуком для Вас така важлива, Юліє Володимирівно, будь ласка, приймайте рішення про коаліцію з Партією регіонів і призначайте Медведчука на будь-які посади. Тільки зробіть це чесно, дивлячись в очі своїх виборців", – звернувся Кислинський до Тимошенко.

Водночас він зазначив, що, якщо Тимошенко стверджує, що йдеться про фантастичний збіг обставин та про особисту думку окремого депутата, то лідер БЮТ повинна була б публічно оголосити свою позицію та визначитись щодо "порушника" фракційної дисципліни Портнова.

"Справжнє випробування пройде і фракція БЮТ, якщо інформація про рішення ВСУ підтвердиться і справа дійде до складання у парламенті присяги Медведчуком як члена Вищої ради юстиції. Чи бютівці заблокують трибуну з таким же завзяттям, як це нещодавно робили, щоб завадити виступу Президента з щорічним посланням?", – відзначив Кислинський.powered by lun.ua