Росія лякає Україну розпадом від вступу до НАТО

Понеділок, 1 грудня 2008, 08:58

Україні загрожує розпад, якщо вона вступить в НАТО, заявив постійний представник РФ при НАТО Дмитро Рогозін.

Про це він заявив в інтерв`ю британській телерадіомовній корпорації "Бі-Бі-Сі", повідомляє УНІАН із посиланням на РІА "Новости".

За словами Рогозіна, якщо українське керівництво форсує вступ України в НАТО, це спровокує "тотальну політичну кризу в країні", яка вже декілька місяців і так страждає від чергового внутрішнього протистояння між протиборчими політичними силами.

"В порівнянні з цим, нинішня нестабільність здасться мильною оперою. У широкому сенсі слова, існує реальна загроза розпаду української держави", - заявив російський дипломат.

Він додав, що Росія продовжує побоюватися наближення НАТО до своїх кордонів.

"Коли цей ворожий політичний блок наближається до наших кордонів, це надзвичайно тривожний сигнал", - сказав Рогозін.

"На жаль, багато натівських політиків дивляться на світ, я вибачаюся, як собаки. Собаки бачать світ не в кольорі, а чорно-білим", - заявив представник РФ при НАТО згідно з розшифровкою інтерв`ю, поширеною "Бі-Бі-Сі".

"Для нас (росіян) НАТО - це ворожий політичний блок, тому що вступ у НАТО для нас закритий – вони ніколи нас туди не запросять", - наголосив Рогозін.

Як відомо, у вівторок у Брюсселі пройде засідання глав МЗС країн Північноатлантичного альянсу, де, серед інших питань, обговорюватиметься можливість приєднання України і Грузії до Плану дій щодо членства в НАТО.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua