Ющенко попросив НУ-НС стати "монолітом" за Плюща

Понеділок, 1 грудня 2008, 15:10

Президент Віктор Ющенко закликав фракцію "НУ-НС" продемонструвати консолідовану єдину позицію щодо висунення кандидата від фракції на посаду голови Верховної Ради.

Про це повідомила під час брифінгу прес-секретар президента Ірина Ванникова, посилаючись на підсумки зустрічі Ющенка з депутатами фракції "НУ-НС".

"Наш кандидат має отримати монолітну підтримку від нашої фракції і знайти спільну мову з іншими політичними силами, представленими у парламенті", - процитувала вона Ющенка.

За словами Ванникової, президент підкреслив, що мінімум роботи, який має здійснити фракція "НУ-НС" у стінах Верховної Ради, – це обрання спікера, який зможе налагодити діалог з усіма політичними силами, ухвалення бюджету-2009 та голосування за додаткові закони до антикризового пакета.

За підсумками обговорення двох кандидатів – В’ячеслава Кириленка та Івана Плюща – від фракції "НУ-НС" на посаду спікера найбільшу кількість голосів отримав Плющ.

"Відповідно, кандидатуру Івана Плюща фракція "НУ-НС" має запропонувати на голосування у Верховній Раді", - резюмувала Ванникова.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua