Семенюк прийде до Ющенка з питанням про банкрутство

Понеділок, 1 грудня 2008, 15:18

Питання банкрутства підприємств державного сектора економіки буде винесено на засідання Ради нацбезпеки і оборони, заявляє голова Фонду держмайна Валентина Семенюк.

Про це вона сказала на засіданні колегії РВ ФДМ по Львівській області, повідомляє прес-служба Фонду.

За словами Семенюк, тенденція до банкрутства в період фінансової кризи буде спостерігатися в усіх регіонах, "і завдання Фонду щодо тих підприємств, які знаходяться в його управлінні – упередити банкрутство".

"В той же час я буду ініціювати розгляд питання банкрутства підприємств, які знаходяться в управлінні державних органів влади, на засіданні Ради національної безпеки", - сказала вона.

За словами Семенюк, головна мета банкрутства – "отримати після нього платника податків, а не підприємство, на якому вже нічого не залишилося".

"Треба звернути увагу на дії арбітражних керуючих, які здебільшого переслідують одну мету – розрахуватися з кредиторами і нарахувати відсотки собі, а не зробити так, щоб підприємство після банкрутства могло працювати і відновити виробництво. І при цьому арбітражні керуючі ні перед ким не звітуються, і не несуть фактично відповідальності за свої дії", - заявила Семенюк-Самсоненко.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua