БЮТ уже відмовляється від коаліційних угод

3 перегляди
Понеділок, 8 грудня 2008, 15:10

Нардеп Андрій Кожем'якін запевняє, що БЮТ не готував коаліційних угод з жодною політичною силою.

Так він прокоментував інформацію ЗМІ про "робочі", "чорнові" чи інші проекти текстів коаліційних угод з певними політичними силами.

"З огляду на це вважаю за необхідне повідомити, що Блок Юлії Тимошенко не готує, не підписував і не погоджував політичних угод, чи проектів коаліційних угод, з жодною політичною силою", - заявив нардеп.

За його словами, БЮТ та уряд звернулися з до всіх політичних сил "з єдиною пропозицією, яка містить чіткі заходи та законопроекти, що потребують першочергово прийняття в українському парламенті для ефективного протистояння і боротьби з фінансово-економічною кризою".

"Наша пропозиція є однаковою для всіх політичних сил. Вона не містить жодних ідеологічних питань. Основною метою пропозиції БЮТ є об’єднання зусиль у складі широкої коаліції зі всіх політичних сил представлених у Верховній Раді України для боротьби з наслідками світової економічної кризи, мінімізацією її впливів на Україну створення умов для нормального функціонування економіки держави та захисту українських громадян", - зазначив депутат.

Як відомо, газета "Коммерсант-Україна", посилаючись на свої джерела, повідомила, що БЮТ і Партія регіонів уже розробили робочий варіант коаліційної угоди.

"Текст Основного Закону буде змінений радикально, конкретика не вказується. Проте однозначно, що після змін Україна перетвориться на державу з парламентською формою правління", - стверджує співрозмовник газети.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua