"Газпром" ще скоротив постачання в напрямку України й обірвав зв'язок

Вівторок, 6 січня 2009, 08:45

"Газпром" скоротив постачання газу в напрямку України до 92 млн. кубометрів на добу, повідомив офіційний представник НАК "Нафтогаз Україна" Валентин Землянський.

Про це він сказав агентству "Інтерфакс-Україна".

"Поставки впали до 92 млн. кубічних метрів на добу. При цьому "Газпром" цілковито припинив комунікації з "Нафтогазом", - зазначив Землянський.

Він підкреслив, що таке різке зниження тиску на вході української газотранспортної системи через кілька годин вимушено призведе до недопоставок газу європейським споживачам.

Офіційний представник "Нафтогазу" нагадав, що напередодні "Газпром" повідомив про плани знизити постачання газу в напрямку України на 65,3 млн. кубометрів – до 221 млн. кубічних метрів на добу.

"Вони зменшили постачання на 92 млн. кубометрів за 24 години порівняно з обіцяними 221 млн. кубометрів без пояснень. Ми не розуміємо, як ми постачатимемо газ до Європи", - цитує речника "Нафтогазу" УНІАН із посиланням на агентство AFP.

"Це означає, що через кілька годин розпочнуться проблеми з постачаннями до Європи", - наголосив Землянський.powered by lun.ua