Тимошенко запевняє, що не взяла жодного граму газу

П'ятниця, 9 січня 2009, 21:57

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що Україна з початку газового конфлікту з Росією не використовувала незаконтрактований газ російського походження.

Про це Тимошенко сказала у п'ятницю в Києві журналістам після завершення переговорів із прем`єр-міністром Чехії Міреком Тополанеком, повідомляє УНІАН.

"З 1 січня 2009 року жоден грам російського газу не був використаний для внутрішніх потреб України", - сказала Тимошенко.

Глава українського уряду розраховує, що моніторингова місія, створена за участю Єврокомісії та Євросоюзу, після вивчення підтвердить відсутність фактів несанкціонованого відбору російського газу з боку України.

"Я переконана, що висновки будуть об`єктивні, й вони свідчитимуть про те, що без контракту Україна не взяла жодного грама російського газу", - додала Тимошенко.

При цьому Тимошенко підкреслила, що Україна як і раніше залишається надійним партнером Росії у галузі транспортування природного газу до Європи.

"Я хотіла б, щоб висновки були опубліковані, й Україна змогла захистити своє чесне ім`я", - сказала прем`єр.powered by lun.ua