Янукович заблокував трибуну, щоб Ющенко і Тимошенко розбиралися в четвер

Вівторок, 3 лютого 2009, 12:01

Партія регіонів блокує трибуну Верховної Ради, оскільки вимагає заслухати звіт уряду в четвер.

Про це у вівторок на брифінгу заявив лідер Партії регіонів Віктор Янукович, відповідаючи на питання, чи саме перенесення засідання на четвер є причиною блокування трибуни.

"Безумовно. Ми поставили лише одне питання. Щоб нормально підготуватись до роботи, яку вимагає від нас суспільство. Щоб ми запросили голів обласних рад, щоб підготувався президент, підготувався уряд і інші гілки влади, які готові в цьому залі публічно провести цю дискусію", - зазначив Янукович.

"Ми хотіли почути антикризову програму. Можливо допомогти її сформувати, висловити свою точку зору. Всі 450 депутатів зобов’язані нести відповідальність за стан справ в країні", - додав він.

Рішення заслухати звіт уряду у цей вівторок Янукович назвав "намаганням уникнути відповідальності".

"Як вже тут казати: "Уряд прийшов, спустимо пар і будемо далі їхати". Куди їхати? В нікуди. Тому ми не дозволимо чергової профанації. Ми хочемо, щоб був звіт, за наслідками цього звіту ми мали можливість отримати реальну інформацію щодо стану справ в країні, послухати програму", - зазначив Янукович.

"Якщо є в ВР достатня кількість депутатів, вони повинні заявити публічно, що вони готові підтримати цю програму. Буде більшість – чудово, хай беруть на себе відповідальність разом з урядом і виконують цю програму", - заявив він.

"Несе президент відповідальність за цей уряд, який пропонував, хай прийде в парламент і дасть відповіді, якщо в нього змінилася позиція, хай скаже про це відверто", - наголосив Янукович.

Він зазначив, що "на сьогодні країна стала заручником двох людей: президента і прем’єра, які публічно з'ясовують стосунки через ЗМІ".

Раніше представник БЮТ Микола Томенко припустив, що партія регіонів вимагає перенести заслуховування звіту уряду, оскільки у них не вистачає голосів для того, щоб проголосувати за його відставку.powered by lun.ua