БЮТ "схопив" регіоналів на "махінаціях" з картками

Четвер, 5 лютого 2009, 16:31

Віце-спікер Микола Томенко заявляє, що Партія регіонів не дотрималася домовленості про не використання карток тих депутатів, яких фізично немає в залі.

Про це він сказав після голосування за постанову про відповідальність уряду за кризу.

"Після того, як ми домовилися, за відставку уряду проголосували картки Звягільського (Партія регіонів) Рибакова (виключений з фракції БЮТ) і Плюща (НУ-НС)", - сказав Томенко.

"Наша фракція, знаючи, що реально близько 20 людей з Партії регіонів нема в залі, пішла на цей компроміс, то давайте дотримуватися принаймні елементарних домовленостей! Я просив би наших колег з Партії регіонів і Єдиного центру!", - додав він.

У свою чергу "регіонал" Олександр Єфремов заявив:

"Ми домовлялися, що ті картки, які знаходяться у гніздах, у тому числі і Звягільського, просто не будуть враховуватися, але ми не домовлялися, що їх треба виймати!"

Як відомо, перед початком голосування Литвин назвав прізвища депутатів, які відсутні у залі і попросив лідерів відповідних фракцій вийняти їхні картки.

Від Партії регіонів був відсутній один Звягільський, однак БЮТівці заявляли, що відсутні близько 20 "регіоналів".powered by lun.ua