Тимошенко починає співбесіди на міністрів. До п'ятниці, 13

П'ятниця, 6 лютого 2009, 14:08

Усі кадрові питання про ротації в Кабміні рада коаліції зможе розглянути на своєму засіданні в наступну п'ятницю, 13 лютого.

Про це в інтерв'ю журналістам заявив глава фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко, передає Ліга.net.

"Думаю, що наступної п'ятниці на раді коаліції ми розглянемо ці питання кадрових ротацій в уряді. Нам головне, щоб у нас було посилення. Не просто розглянути якусь кандидатуру, а підсилювати кожен напрямок, що буде розглядатися", - підкреслив Кириленко.

При цьому він уточнив, що поки не може підтвердити інформацію, розповсюджену в ЗМІ, про нових кандидатів на міністерські посади.

"Це зовсім не відповідає дійсності. Це може відповідати, але не відповідає, тому що ще питання по посадах і по прізвищах не розглядалися", - сказав він.

"Це питання навіть неетично було ставити, поки ми не пройшли вчорашні автодафе... Тому вчора пройшли один етап. Наступний етап - за столом переговорів", - сказав Кириленко.

За його словами, нових кандидатів з депутатського корпуса буде мінімум.

"А за межами депутатського корпусу потрібно дуже ретельно підбирати. Якщо депутатів ми знаємо, знаємо їхній професійний рівень, яку школу вони пройшли, то за межами депутатського корпусу потрібно дуже ретельно розглядати, чи є досвід, професіоналізм, спеціальний рівень підготовки, чи дозволяє послужний список зайняти певну посаду в такий час. Тому в нас тиждень для дуже серйозних консультацій", - пояснив він.

Крім цього, Кириленко підкреслив, що в БЮТ немає особливих побажань щодо нових кандидатур.

"Наші напрямки - це другорядне. У нас є прем'єр, у нас є перший віце-прем'єр, у нас є такі могутні тяглові сили, що ми можемо навіть там, де міністр недопрацьовує, на собі витягнути, а квота інших представників коаліції - це вже питання до них", - сказав він.

Раніше Тимошенко заявляла, що питання про ротації в кабміні буде поставлений на наступному сесійному тижні в парламенті, що починається 16 лютого.powered by lun.ua