У ЦВК готові влити в БЮТ свіжу кров

Понеділок, 9 лютого 2009, 12:28

Фракція БЮТ наполягатиме на проведенні засідання Центральної виборчої комісії для реєстрації наступного за списком депутата замість Ігоря Рибакова, якого достроково позбавили депутатських повноважень.

Про це "Інтерфакс-Україна" повідомив у понеділок заступник лідера фракції Андрій Портнов.

"БЮТ врахував всі побажання і вимоги ЦВК у справі щодо реєстрації наступного за списком депутата БЮТ замість позбавленого Рибакова депутатського мандата", - сказав він.

За словами Портнова, наприкінці минулого тижня Одеський окружний суд, в який звернувся Рибаков, скасував ухвалу, якою забороняв ЦВК реєструвати наступного за списком депутата.

Він також нагадав про те, що Рибаков відкликав свій позов. "Тому на сьогоднішній день немає жодного чинника, який би завадив ЦВК зареєструвати наступного за списком депутата", - зазначив він.

У свою чергу заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна зазначила, що до Центрвиборчкому надійшла ухвала Одеського окружного суду.

"Таким чином, на сьогоднішній день у судах відсутній спір щодо рішення з'їзду БЮТ про дострокове припинення повноважень Ігоря Рибакова. У ЦВК на сьогодні немає жодних перешкод для ухвалення рішення про визнання обраним та реєстрацію наступного депутата за виборчим списком БЮТ", - сказала вона.

Як відомо, в червні 2008 року бютівець Рибаков і НУ-НСівець Юрій Бут заявили про свій вихід зі складу коаліції. Міжпартійний з'їзд БЮТ ухвалив рішення про дострокове припинення повноважень Рибакова. Той, у свою чергу, оскаржив в Одеському окружному адміністративному суді це рішення.

Після тривалих судових позовів 4 лютого 2009 року стало відомо, що Рибаков відкликав свій позов з Одеського окружного адміністративного суду.powered by lun.ua