Ющенко знову скасував тарифи Черновецького

Понеділок, 9 лютого 2009, 14:10

Президент Віктор Ющенко вчетверте скасував рішення голови Київміськдержадміністрації Леоніда Черновецького про підняття тарифів для бюджетних установ та юридичних осіб.

Про це йдеться у відповідному указі Ющенка, розміщеному на його сайті.

Так, скасуванню підлягає розпорядження Черновецького від 5 лютого 2009 року "Про затвердження тарифів на теплову енергію та встановлення, погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання холодної та гарячої води і водовідведення холодної та гарячої води для інших споживачів".

Скасуванню також підлягає розпорядження Черновецького від 5 лютого 2009 року "Про затвердження тарифів на теплову енергію та встановлення, погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання холодної та гарячої води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ" у частині прирівняння підприємств, установ та організацій до бюджетних установ при застосуванні тарифів на теплоенергію, на компослуги і постачання холодної та гарячої води і водовідведення.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як відомо, Ющенко вже неодноразово скасовував розпорядження Черновецького, однак він піднімав тарифи знову.powered by lun.ua