Доля Огризка спіткає Єханурова й Луценка?

Вівторок, 3 березня 2009, 13:15

Заступник лідера фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не виключає, що наступним кандидатом на відсторонення від обов’язків може стати міністр оборони Юрій Єхануров.

Про це він сказав в інтерв’ю журналістам у Верховній Раді у вівторок.

"Я не виключаю, що після розгляду звіту ТСК (тимчасової слідчої комісії) щодо передачі 28 гелікоптерів без відповідних документів може виникнути відповідна постанова (по відстороненню Єханурова)", - сказав Єфремов.

Разом із тим, інші джерела у Партії регіонів повідомили кореспонденту "Української правди", що наступним після Володимира Огризка відстороненим від обов’язків може стати міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

З цією метою, за словами співрозмовника, депутат Нестор Шуфрич зареєстрував постанову щодо створення ТСК з приводу розслідування обставин незаконного, на думку ПР, затримання у 2005 році тодішнього голови Донецької облради, а нині депутата Верховної Ради від Партії регіонів Бориса Колеснікова.

"Ми хочемо, щоб Луценко відповідав. Ви ж бачите: сьогодні одного звільнили, за ним буде цей (міністр Луценко)", - сказав співрозмовник.

На запитання про те, чи вистачить голосів для відсторонення Луценка, оскільки БЮТ, швидше за все, на це не піде, співрозмовник зазначив, що Партії регіонів для цього рішення вистачить 150 голосів своєї фракції.

powered by lun.ua