Соратник Тимошенко каже, що бійців Альфи повиганяють стусанами

Середа, 4 березня 2009, 20:53

Бійці підрозділу Альфа не мали права знаходитися в приміщені "Нафтогазу" після ухвалення постанови Шевченківського суду Києва про призупинення слідчих дій.

Про це заявив депутат від БЮТ Андрій Портнов в ефірі 5 каналу.

"Не може це робити той підрозділ, який там був. Не мав він права там знаходитись. Особливо після постанови суду, а бійка ця (між депутатами БЮТ і бійцями спецпідрозділу) розпочалася після того, як суд вже постановив, що ці слідчі дії незаконні", - сказав він.

"Якщо там зараз буде перебувати хтось незаконно, будемо застосовувати заходи політичного впливу. Будемо стусанами вигоняти", - зазначив депутат.

Портнов впевнений, що "під видом слідчих дій фактично відбулося захоплення держустанови".

"Але ви бачили, що цих людей стусанами вигнали звідти. Оці, що в масках були, так звана Альфа. Вона давно вже не Альфа. Слабкі люди під слабким керівництвом СБУ, їх вигнали з Нафтогазу і я думаю, що вони туди і не зайдуть", - заявив він.

Відповідаючи на питання, чи мали право депутати застосувати силу проти бійців спецпідрозділу, депутат заявив: "Я бачив, що наші депутати здійснювали свій захист від посягань".

Крім того, Портнов зазначив, що ситуація, яка склалася, "це суто економічні розборки, фундаментом яких є елементарна людська жадність, яку проявляють вищі керівники нашої держави разом із керівниками СБУ і просто не можуть поділити гроші".

"У нас позиція така – караван іде, а собака хай гавкає. Вона вже гавкає із Банкової, із Володимирської вулиці, там де СБУ знаходиться", - сказав він.

"У президента інше завдання – зробити так, щоб Україна ще біднішою стала, щоб можливо надзвичайну ситуацію вводити, чи дискредитувати уряд до останнього", - підкреслив депутат.


powered by lun.ua