Ківалов: "Я собі ніколи не дозволю одержати орден з рук Ющенка"

Середа, 15 квітня 2009, 10:32

Член фракції Партії регіонів Сергій Ківалов заявляє про те, що не отримував з рук президента Віктора Ющенка жодної державної нагороди і ніколи собі цього не дозволить. 

Так він відреагував на слова екс-президента Леоніда Кравчука про те, що нібито Ківалова "вважали одним з ворогів режиму, тепер (він) теж орденоносець".

Прес-служба Ківалова відзначає, що в такий спосіб Кравчук "натякнув на те, що президент Ющенко з часом нагороджував своїх колишніх політичних опонентів".

За словами прес-служби, ця "неправдива інформація, навмисно з метою провокації озвучена одного разу діючим прем'єр-міністром, уже не вперше спливає в різних ЗМІ".

"Залишається здогадуватися, на чий млин ллє воду із завидною регулярністю шановний Леонід Макарович у своїх публічних висловленнях", - відзначає прес-служба.

Ківалов, "як громадянин, до нагород своєї держави ставиться з повагою, але ніколи сам собі не дозволить одержати орден з рук президента Ющенка, як втім, не вірить і в таку ситуацію, при якій Віктор Андрійович вирішить представити його до нагороди".

Як відомо, у листопаді 2007 року Ківалова було нагороджено медаллю і почесною грамотою за свою діяльність на посаді глави Центральної виборчої комісії в 2004 році.

Грамоту підписав тодішній глава ЦВК Володимир Шаповал, член команди президента Ющенка.

Крім того, сам президент у 2005 році підписав Ківалову фотографію з дарчими напуттями.
powered by lun.ua