Янукович вважає, що НАТО почуло його позицію

Четвер, 2 квітня 2009, 10:22

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що неучасть України в ювілейному саміті НАТО свідчить про те, що "світ почув" позицію Партії регіонів з цього приводу.

"Партія регіонів переконливо і послідовно роз’яснювала західним партнерам України те, що лише народ, лише громадяни нашої держави повинні вирішувати – чи вступати нам в якісь військові блоки чи ні", - цитує його прес-служба ПР.

"Партія регіонів завжди наполягала на тому, що втягування України в НАТО наперекір волі народу – це не лише неправильна, а й шкідлива політика і держави, і для міжнародного співтовариства", - наголошує Янукович.

Він нагадує: "Ми ("регіонали") категорично засудили свого часу підписання президентом Ющенком, прем’єр-міністром Тимошенко і тодішнім спікером парламенту Яценюком таємного листа, який вони без згоди громадян України і Верховної Ради надіслали керівництву НАТО з прохання приєднати Україну до ПДЧ".

Такий крок збоку цих політиків викликав тоді в Україні хвилю протестів, зазначає лідер Партії регіонів.

"Народ підтримав позицію Партії регіонів і на багатолюдних мітингах, голос з яких почули в світі, ми висловилися категорично проти підкилимної політики Ющенка, Тимошенка, Яценюка, політики, яка суперечить волі народу", - заявляє Янукович.

Він підкреслює, що "така позиція Партії регіонів, підтримана мільйонами громадян України, знайшла свій відгук".

"Багато політиків на Заході зрозуміли – це правильно, коли український народ сам визначає свою долю і свій шлях. І думка про те, що лише воля народу може бути тут вирішальною, стала домінантною при розгляді та обговоренні усіх питань, пов’язаних з темою майбутнього України в Альянсі чи поза ним", - стверджує він.

"Тому той факт, що Україна цього разу не братиме участі в самміті НАТО, – це, безперечно, прояв того, що світ нас почув, і що народ України довів – ніхто не може за нього вирішувати долю нашої держави. Лише ми разом, громадяни незалежної України, повинні визначати наш шлях у майбутнє", - переконує він.

Як відомо, деякі експерти вважають, що неучасть української делегації у ювілейному саміті НАТО 3-4 квітня є "дипломатичним провалом" України, що свідчить про успіх політики Росії в цьому питанні.
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!