Москві радять встановити нову "тональність" дискусії з Києвом

Четвер, 2 квітня 2009, 18:20

Російська влада часто використовує "фактор НАТО" для торпедування нормального розвитку відносин між Україною і Росією.

Таку думку висловив прес-секретар посольства України в Росії Олег Волошин, повідомляє прес-служба посольства.

Він нагадав, що дані опитування громадської думки, оприлюднені нещодавно Всеросійським центром вивчення громадської думки в Росії, показали, що більше третини росіян "погано уявляють собі, чим є і які цілі переслідує НАТО".

Тому, на думку Волошина, російська влада "повинна встановити нову тональність дискусії між Києвом і Москвою з питання щодо євроатлантичної інтеграції України".

"Очевидно, якщо російська влада, політичні партії та громадські організації докладуть сил до того, щоб краще інформувати своїх громадян з питання про діяльність Альянсу, принципово зміниться вплив на українсько-російський діалог так званого "фактора НАТО", який нерідко використовують для торпедування нормального розвитку відносин", - сказав він.

"Ми можемо тільки вітати, що лише 6% росіян, опитаних авторитетним Всеросійським центром вивчення громадської думки, вважають Альянс агресивним блоком, налаштованим проти Росії", - додав він.

На думку Волошина, "на цьому тлі залишається тільки дивуватися, чому окремі російські політики воліють говорити про те, що краще, ніж керівництво України знають ставлення пересічних українців до НАТО, при тому що, як показують дані соцзамірів, самі погано уявляють відповідні умонастрої своїх співгромадян".powered by lun.ua