Ющенко готовий пожертвувати своїм місцем у неіснуючому Сенаті

П'ятниця, 3 квітня 2009, 16:47

Президент Віктор Ющенко не згодний зі своїми опонентами щодо того, що в Сенаті не повинно бути президентів, однак готовий змінити це положення у своєму проекті змін у Конституцію.

"Якщо когось ця норма не влаштовує, я її можу змінити, я готовий її замінити", - сказав президент на прес-конференції в Хмельницькому в п'ятницю, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Однак Ющенко готовий пояснити, чому він запропонував дану норму.

За словами Ющенка, усі президенти, що були в Україні, мали "найширший представницький мандат нації". На його думку, усі, хто вважає, що в президентів немає права знаходитися в Сенаті, не праві.

"Людям, яким довіряли мільйони людей свої мандати, люди, які мали найбільшу підтримку нації в той чи інший час, переконаний, повинні бути у Верхній платі, як свідчення того, що ми приймаємо всю нашу політичну історію такою, як вона є", - сказав він.

Як повідомлялося, у законопроекті про зміни в Конституцію Ющенко запропонував, щоб до складу Сенату входили також колишні президенти країни, крім тих, котрі зміщені з посади в порядку імпічменту.powered by lun.ua