Яценюк не хоче нічого змінювати до виборів

1 перегляд
Неділя, 5 квітня 2009, 20:35

Депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк вважає "правильним" проведення одночасних парламентських і президентських виборів, а зміни до Конституції пропонує вносити після них.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу Інтер.

"Якщо, є конституційні підстави, то це треба робити. Адже для нового президента дуже важливо отримати підтримку парламенту", - зазначив він.

"Проведення одночасних виборів було би правильним, але потрібно усвідомлювати – це не можуть бути політичні забаганки. Це можна проводити тільки у спосіб і у межах, визначених Конституцією", - вважає Яценюк.

Водночас він зазначив, що зміни до Конституції необхідно вносити після обрання президента та парламенту.

"Було би доцільно, щоби прийшов новий парламент, проведені президентські вибори, і парламент разом із президентом і разом із суспільством написали, нову Конституцію", - сказав депутат.

Коментуючи призначення Верховною Радою президентських виборів на 25 жовтня, він зазначив: "Це було політичне рішення".

"Конституційне рішення – це зовсім інший термін виборів президента. Не переконаний, що ця дата залишиться", - вважає Яценюк.

На питання, чи буде він висувати свою кандидатуру на президентських виборах, він відповів: "Відповідь на це запитання і так зрозуміла. Залишилося дочекатися 35 років і оголосити".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua