На суддю Зварича завели ще одну справу

Середа, 8 квітня 2009, 13:39

Генеральна прокуратура порушила проти екс-голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича ще одну кримінальну справу.

Про це пише львівська газета "Високий замок".

За даними газети, справу порушено за статтею 383, ч. 2 ККУ – “завідомо неправдиві повідомлення про вчинення злочину, поєднані з обвинуваченням особи в тяжкому або особливо тяжкому злочині”.

Ця стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі терміном до двох років.

За словами керівника слідчої групи Генпрокуратури, що розслідує “справу Зварича”, Володимир Жербицький, кримінальну справу порушено після того, як слідчі перевірили свідчення Зварича, які він дав 9 березня у Печерському райсуді Києва.

Він також спростував повідомлення прес-секретаря СБУ Марину Остапенко про порушення Генпрокуратурою кримінальної справи проти ще одного судді Львівського апеляційного адмінсуду.

Як стало відомо газеті з власних джерел, факт вимагання хабара одним із суддів Львівського апеляційного адміністративного суду справді був задокументований ще минулого року. Але він, як і чимало інших фактів, поки що розслідується в рамках “справи Зварича”.powered by lun.ua