Яценюк зрозумів, що нація – не конструктор "Lego"

Четвер, 9 квітня 2009, 11:46

Народний депутат і лідер ініціативи "Фронт змін" Арсений Яценюк вважає, що на створення політичної української нації будуть потрібні роки.

"Я знаю точно, що це не робиться з примусу. Я знаю точно, що це не модель, яку можна реалізувати як пазл або конструктор "Lego", коли ти склав і воно працює. На це йдуть роки", - сказав Яценюк під час науково-практичної конференції в Криму.

Як повідомляє Ліга.net, парламентарій заявив: "Якщо суспільство не кристалізує в собі лідера нації, інтелект і розум, то ми не сформуємо ніколи політичну націю".

"Наша основна з вами задача - зрозуміти, що це не процес одного дня. Для формування політичної нації потрібна сформована політична еліта. Без політичної еліти всі розмови пусті: у нас немає лідера, немає відповідальності, немає основного осередку", - зауважив він.

За словами Яценюка, при створенні політичної нації головне об'єднати українців за духом.

"Україна не для українців по національності - Україна для українців за духом. А українець за духом не залежить від національності, від мови, віросповідання - він залежить тільки від того, що в нього усередині і як його виховали", - підкреслив лідер "Фронту змін".powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!