Литвин хоче продовження шоу "юліна тисяча"

Четвер, 9 квітня 2009, 13:25

Голова Верховної Ради Володимир Литвин має намір наполягати на тому, щоб у разі змін державного бюджету на 2009 рік було передбачено кошти на виплати компенсацій вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР.

Про це він сказав на зустрічі з жителями Бахмацького району Чернігівської області.

"Я стою на тому, що потрібно, якщо почали, повернути всім по тисячі гривень, а далі дивитися, що варто робити. Коли вноситимуть зміни до бюджету, я наполягатиму, щоб ці гроші було передбачено", - сказав спікер, повідомляють Українські новини.

Він підкреслив, що перед тим, як ухвалювати рішення щодо виплат компенсацій за вкладами, необхідно чітко розібратися, кому і скільки винна держава.

"Є люди, які готові відмовитися від частини своїх заощаджень, але за однієї умови: скажімо, щоб їм забезпечили лікування. Є люди, які погоджуються на те, щоб їхні гроші було віддано на те, щоб їхні діти й онуки одержали гідну освіту", - зазначив він.

Литвин вважає, що влада має розглянути можливість не тільки грошових компенсацій за вкладами, але і їх заміни сплатою житлово-комунальних або інших послуг, які надаються вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР.

Як відомо, раніше Президент Віктор Ющенко, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і голова Верховної Ради Володимир Литвин домовилися про внесення змін до державного бюджету на 2009 рік у квітні-травні.

У вересні 2008 року Кабінет Міністрів пропонував Раді виділити на виплату компенсацій вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР 10 млрд. гривень 2009 року.

З початку 2008 року Ощадбанк для компенсації знецінених вкладів виділив 23 транші.powered by lun.ua