Пенсійний Фонд рапортує про перевиконання плану

Понеділок, 4 травня 2009, 12:55

Надходження до Пенсійного фонду у квітні 2009 року склали 104,7% від плану.

Про це заявив голова правління Пенсійного фонду Олексій Зарудний у понеділок на брифінгу в Кабінеті міністрів, повідомляє прес-служба уряду.

За словами Зарудного, з початку року план з власних надходжень Пенсійний фонд виконав на 109,2%, а порівняно з аналогічним періодом минулого року власні доходи Пенсійного фонду зросли майже на 2%.

"Отже, ми маємо стійку позитивну тенденцію щодо наповнення бюджету Пенсійного фонду. Це дає нам підстави говорити про те, що і надалі пенсійні виплати будуть здійснюватися вчасно і в повному обсязі, як це було і в попередні місяці", - заявив голова правління фонду.

Зарудний запевнив, що бюджет Пенсійного фонду повністю збалансований, що дозволяє в повному обсязі виконувати зобов’язання перед пенсіонерами.

Водночас голова Пенсійного фонду повідомив, що 4 травня, згідно з графіком, Фонд розпочав виплату пенсій за поточний місяць.

"Виплату пенсій за травень місяць буде здійснено в повному обсязі, згідно з встановленими графіками", - запевнив він.powered by lun.ua